Stock Board - forum fotografii stockowej
Wykresy i zarobki - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Wykresy i zarobki (/watek-wykresy-i-zarobki.html)



RE: Wykresy i zarobki - SHaiith - 2022-09-06

(2022-09-06, 15:40:55)rochu_2008 napisał(a): Dostał ktoś propozycje odsprzedaży zdjęć do istock?
Podobnie jak w Adobe, tyle że użytkowanie przez is bezterminowe a nie roczne jak w Adobe. Także jesli wybrali np 200 zdjęć, to można się zgodzić lub nie ale nie można sobie wybrać fot których nie chce się oddać. Proponują 6,79$ za zdjecie

Tak ja miałem ale wybrali sobie najlepsze i dawali cenę coś ponad $8. Olałem temat. Gdyby wzięli całe portfolio to jest sens.


RE: Wykresy i zarobki - rochu_2008 - 2022-09-06

U mnie w sumie wybrali raczej średnie ale bardzo aktualne tematy. No i kilka, które świetnie się sprzedają na Adobe. Raczej też sobie odpuszczę nie warto się łakomić


RE: Wykresy i zarobki - simpson33 - 2022-09-06

Ja dostałem propozycję dwukrotnie, za drugim razem wyższa kwota za zdjęcie i mniejsza pula do odkupienia. Zdjęcia były nawet dobrze wybrane, mógłbym ewentualnie na rok odsprzedać, ale nie na zawsze, więc odmówiłem Smile


RE: Wykresy i zarobki - BLADE - 2023-12-20

Macie dostęp do esp?

Mi hasło nie działa, nie mogę go zresetować bo ktoś przeją mój adres e-mail, w dodatku dostałem informację na adres płatniczy, że ktoś zmienił e-mail, a personel iStockphoto nie kuma o co mi chodzi - ciągle mówią żebym sobie hasło zresetował - tylko ciekawe jak - jak nie mam dostępu do własnego e-maila?...

Coś mi się zdaje, że pieniądze weźmie sobie złodziej..

Były już wypłaty za listopad 2023?
Było już podsumowanie zarobków za listopad?


RE: Wykresy i zarobki - maccio - 2023-12-20

Podsumowanie jest, przelewów jeszcze nie bylo


RE: Wykresy i zarobki - SHaiith - 2023-12-21

U mnie listopad to najgorszy miesiąc w tym roku.


RE: Wykresy i zarobki - BLADE - 2023-12-21

u mnie ktoś zmienił e-mail płatniczy na email jakiegoś rosjanina.
Ale mimo to iStockphoto wypłacił pieniądze na mój e-mail (wizą pod uwagę moje zgłoszenie).

U mnie tez listopad najsłabszy, ale dobrze że jest Icon_cheesygrin


RE: Wykresy i zarobki - gubernat - 2024-03-21

Czy ktoś sprawdzał już lutowy raport? Mam tam sporo na czerwono wartości, i po wrzuceniu do DeepMeta jest na minusie. Jakiś błąd?


RE: Wykresy i zarobki - microship - 2024-03-21

Tak, jest podobno jakaś afera. Wiele osób (ja również) dostało "minusowe sprzedaże". Cała negatywna sprzedaż jest wymieniona jako Waszyngton, kwota 12,35 USD, 15% - 1,85 USD, daty z listopada. Poczytaj na microstockgroup


RE: Wykresy i zarobki - gubernat - 2024-03-21

(2024-03-21, 09:05:40)microship napisał(a): Tak, jest podobno jakaś afera. Wiele osób (ja również) dostało "minusowe sprzedaże". Cała negatywna sprzedaż jest wymieniona jako Waszyngton, kwota 12,35 USD, 15% - 1,85 USD, daty z listopada. Poczytaj na microstockgroup

Dokładnie to mam.
Masz może bezpośredni link to tej dyskusji pod ręka?